Piast wygrywa w VIII Otwartym Turnieju Piłki Ręcznej

Utworzone: wtorek, 28 kwietnia 2015

Zwycięstwem Piasta Pawłowice zakończył się VIII Otwarty Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora POSiR.

Do zmagań organizowanych przez Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie zgłosiło się pięć zespołów. Przed rozpoczęciem rozgrywek trudno było wskazać faworyta, a przebieg zawodów tylko potwierdził tę tezę. Już w pierwszym meczu Sokół uległ 7:10 z Piastem Pawłowice, zaś w kolejnym Strzemieszyce Team przegrały 13:16 z Goczałami.

Ostatecznie turniej zakończył się wygraną Piasta Pawłowice, który zaliczył trzy zwycięstwa i jedną porażkę. Takim sam bilans mieli również Bezimienni, ale w bezpośrednim meczu z pawłowiczanami zaliczyli jednobramkową porażkę. Na podium uplasowały się również Goczały, a o takim rozstrzygnięciu również zadecydował zwycięstwo w bezpośrednim spotkaniu ze Strzemieszycami, którzy również mieli dwie wygrane na koncie.

VIII Otwarty Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora POSiR, hala POSiR w Pszczynie, 12.04.2015 r.
Klasyfikacja: 1. Piast Pawłowice, 2. Bezimienni Wodzisław, 3. Goczały, 4. Strzemieszyce Team, 5. Sokół Pszczyna.

Wyróżnieni zawodnicy:
Marcin Suchecki (Bezimienni), Bartłomiej Nogły (Piast Pawłowice) i Piotr Nędza (Strzemieszyce Team).

Wyniki - VIII Otwarty Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora POSiR (12.04.2015)

Źródło: www.posir.pszczyna.pl