Noworoczny Turniej Badmintona

Utworzone: poniedziałek, 30 stycznia 2023

UKS Plesbad Pszczyna zaprasza na 24. Noworoczny Turniej Badmintona. W sobotę, 11 lutego zagrają dorośli, a następnego dnia w rywalizacji uczestniczyć będą dzieci.

W drugi weekend lutego w hali sportowej POSiR w Pszczynie, ul. Zamenhofa 5a nie zabraknie badmintonistów, którzy będą rywalizować o Puchar Burmistrza Pszczyny Dariusza Skrobola i Starosty Pszczyńskiej Barbary Bandoły. Od rana do godzin popołudniowych toczyć się będzie zacięta rywalizacja.

Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są do 8 lutego na adres plesbad@poczta.onet.pl Rozgrywki będą się toczyć w kilku kategoriach: amatorzy, amatorzy "Raz do roku", masters, gry podwójne oraz nauczyciele. Dzieci i młodzież wezmą udział w grach pojedynczych z podziałem na kategorie wiekowe.

Organizatorami turnieju są: UKS Plesbad Pszczyna, Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie i Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Pszczynie; partnerami: Starostwo Powiatowe w Pszczynie, Urząd Miejski w Pszczynie, Pszczyńska Fundacja Wspierania i Rozwoju Sportu oraz Fundacja Sport&Fun 4 Everyone. Honorowy patronat: Dariusz Skrobol - burmistrz Pszczyny, Barbara Bandoła - starosta pszczyński.

XXIV Noworoczny Turniej Badmintona:

11.02.2023 - dorośli

Amator (gra pojedyncza kobiety i mężczyźni osobno),
Amator "Raz do Roku (gra pojedyncza kobiety i mężczyźni osobno),
Masters (gra pojedyncza kobiety i mężczyźni razem),
Nauczyciele (gra pojedyncza kobiety i mężczyźni osobno),
gra podwójna Open
gra podwójna kobiet
gra mieszana

12.02.2023 - dzieci i młodzież (tylko gry pojedyncze)

U-9 (rocznik 2014 i młodsi)
U-11 (2012-13)