Mecz Dziennikarze – Samorządowcy

Utworzone: piątek, 27 czerwca 2014

Ostatnim akcentem sportowym zakończonego 11. edycji rozgrywek Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej sezon 2013/2014 był mecz pomiędzy Dziennikarzami a Samorządowcami, który odbył się 18 czerwca 2014 r. bezpośrednio przed uroczystością zakończenia rozgrywek.

Takie spotkania rozgrywano już przy wcześniejszych edycjach PALP, dlatego i w tym roku postanowiono rozegrać mecz. W reprezentacji Samorządowców zagrali m.in. Paweł Sadza, starosta pszczyński, Damian Cieszewski, radny Rady Powiatu Pszczyńskiego, Maciej Stieber, radny Rady Miejskiej w Pszczynie. Po drugiej stronie wystąpili m.in. Michał Pawlak (Gazeta.pl), Tomasz Kropidło (Gazeta Pszczyńska, sps24.pl) czy Jacek Gałuszka (Głos Pszczyński).

Więcej zdjęć na facebookowym profilu Pszczyńskiej Fundacji Wspierania i Rozwoju Sportu

Fot. Arkadiusz Gardiasz