IX Turniej Piłki Nożnej Plażowej

Utworzone: czwartek, 17 lipca 2014

W dniach 19-20 lipca 2014 r. w Pszczynie w Ośrodku nad Dokawą, przy ul. Polne Domy odbędzie się IX Turniej Piłki Nożnej Plażowej o Puchar Wydawcy "Gazety Pszczyńskiej".

Już w najbliższy weekend Ośrodkiem nad Dokawą rządzić będzie piłka nożna plażowa! Początek zmagań w sobotę 19 lipca o godzinie 13:00. To jedna z największych tego typu imprez w naszym województwie, co roku ciesząca się ogromną popularnością.

Podobnie jak w latach poprzednich, w zmaganiach wezmą udział 24 drużyn (co daje liczbę niemal 200 uczestników) z różnych miejscowości naszego regionu (m.in. Pszczyna i okolice, Tychy, Żywiec, Pawłowice). Przypomnijmy, że 24 drużyny zostały rozlosowane na sześć grup po cztery zespoły, które w sobotę zmierzą się w pierwszej fazie grupowej. Do niedzielnych zmagań awansują po trzy najlepsze z każdej grupy.

Podczas dwudniowych zmagań na dwóch piaskowych boiskach swoimi umiejętnościami popisywać będą się zawodnicy z przeszłością ligową, futsalowcy, a także gracze z niższych klas rozgrywkowych i amatorzy.

Rywalizacja w sobotę 19 lipca odbywać się będzie w grupach z podziałem na godziny. I tak o 13:00 rozpocznie się walka z grupie 1. i 2. Dwie godziny później, bo od godziny 15:00 zagrają drużyny z grup 3. i 4. Z kolei o 17:00 na piaskowych boiskach Ośrodka nad Dokawą twarzą w twarz staną gracze zespołów z grup 5. i 6.

Oto skład poszczególnych grup:
GRUPA 1: Elita, Alko-Team, Subas Team, Pawłowice
GRUPA 2: Manewrowicze, Mieszko, KWK Ziemowit, Żempless
GRUPA 3: OKS ZRB Matyszkiewicz, Jesiony Tychy, Wola, Larslin Hydraulika Siłowa
GRUPA 4: Piasek United, Termex Pszczyna, Hard-Plast Tychy, Ełka Team
GRUPA 5: POSiR Pszczyna, Profi M-Tec, Sew-Met, Piłkarscy Wito Emeryci
GRUPA 6: FC Turbodymomeny, Cadi Car, Ajax Tychy, Szybkie Banany

W niedzielę 18 drużyn zagra w II fazie grupowej w sześciu grupach po trzy drużyny. Do ćwierćfinałów awansują zwycięzcy tych grup oraz dwa najlepsze zespoły, które zajmą drugie miejsca.

Na zakończenie warto dodać, że nie tylko zawodnicy będą się dobrze bawić podczas dwóch turniejowych dni. Dla wszystkich, którzy zawitają do Ośrodka nad Dokawą przygotowaliśmy szereg zabaw i konkursów z nagrodami. Dodatkowo dzieci będą mogły cieszyć się zabawą na dmuchańcach.

Organizatorzy:

Pliki do pobrania:
Regulamin IX Turnieju Piłki Nożnej Plażowej
Karta zgłoszeniowa

Poniżej można pobrać harmonogram gier na na oba dni turniejowych zmagań:
HARMONOGRAM GIER - dzień I
HARMONOGRAM GIER - dzień II