Komputery dla LKS-u Rudołtowice-Ćwiklice

Utworzone: wtorek, 2 września 2014

Z rąk Pawła Sadzy, starosty pszczyńskiego i prezesa zarządu Pszczyńskiej Fundacji Wspierania i Rozwoju Sportu działacze LKS-u Rudołtowice-Ćwiklice otrzymali dwa pełne zestawy komputerowe.

Mecz w klasie A pomiędzy LKS-em Rudołtowice-Ćwiklice a LKS-em Studzionka poprzedziła mała uroczystość. Paweł Sadza, starosta pszczyński i prezes zarządu Pszczyńskiej Fundacji Wspierania i Rozwoju Sportu, przekazał na ręce prezesa klubu Andrzeja Wojtanowicza dwa zestawy komputerowe wraz z oprogramowaniem.

Przekazane przez Pszczyńską Fundację Wspierania i Rozwoju Sportu zestawy komputerowe pomogą przede wszystkim w pracy z grupami młodzieżowymi. W Rudołtowicach trenują juniorzy młodsi i starsi, a także skrzatki i orliki.