Tłumy na pikniku tenisowym

Utworzone: wtorek, 2 września 2014

30 sierpnia 2014 roku na kortach tenisowych przy ul. Bratniej odbył się rodzinny piknik tenisowy. Pszczyńska Fundacja Wspierania i Rozwoju Sportu pomagała przy jego organizacji.

Rodzinny piknik tenisowy zorganizował PKTN GregTeam. - Słoneczna pogoda przyczyniła się do dużej frekwencji. Byli podopieczni naszej szkółki tenisowej "Tenis 10" wraz z całymi rodzinami - mówi organizator turnieju Grzegorz Kuś.

W ramach pikniku odbyło się wiele konkurencji zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Najlepsi w poszczególnych kategoriach otrzymywali medale, uczestnicy otrzymywali także nagrody rzeczowe - plecaki i sportowe koszulki.

- W związku z dużą frekwencją i wspaniałą zabawą "wokół tenisa" podjęliśmy decyzję o organizacji w przyszłości kolejnych tego typu pikników. Mają one niewątpliwie bardzo duże znaczenie w popularyzacji tenisa wśród najmłodszych mieszkańców Pszczyny. W imieniu zarządu klubu chcielibyśmy podziękować Pszczyńskiej Fundacji Wspierania i Rozwoju Sportu za pomoc w organizacji turnieju - podsumował Grzegorz Kuś.