Rusza "Siatkarskie Przedszkole"!

Utworzone: wtorek, 16 września 2014

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego rusza "Siatkarskie Przedszkole". W ramach tego projektu odbywać się będą zajęcia ogólnorozwojowe z elementami siatkówki dla dziewczynek z roczników 2006-2008.

Zajęcia odbywać się będą w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie przy ulicy Zamenhofa 5a raz w tygodniu (poniedziałek, godz. 15.30-17.00).

Pierwszy trening zaplanowany jest na 22 września 2014 r.

Podczas zajęć prowadzone będą różnego rodzaju zabawy ruchowe mające na celu przyswajanie różnych elementów sprawności fizycznej. Przewiduje się również przeprowadzenie rozgrywek wewnętrznych, które będą organizowane na zakończenie semestrów.

"Siatkarskie Przedszkole" to wspólny projekt Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie, Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie oraz Uczniowskiego Klubu Sportowego "Centrum" przy POSiR Pszczyna.
Głównym trenerem prowadzącym zajęcia będzie Sabina Bogacz, trenerka Szkółki Siatkówki Dziewcząt.

Składka członkowska dla uczestników "Siatkarskiego Przedszkola" wynosi 20 zł. Informacje o zajęciach "Siatkarskiego Przedszkola" udzielane są telefonicznie (505 538 775).

Źródło: www.popp.powiat.pszczyna.pl