UKST Diablak zaprasza na wycieczkę...

Utworzone: niedziela, 28 września 2014

Klub DIABLAK serdecznie zaprasza na wycieczkę z serii "Beskidy mniej znane" tym razem celem wyjazdu jest przejście i poznanie walorów trasy z Przeł. Lipnickiej przez Policę, Okrąglicę, Halę Krupową aż do Sidziny.

Wycieczka odbędzie się 19 października br. koszt udziału to 30 zł (uczeń i 40 (osoby dorosłe). Liczymy na zaangażowanie i udział pszczyńskich turystów i ich rodzin a także znajomych. Chcielibyśmy szczególnie zachęcić do udziału w wycieczce uczniów szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych wraz z rodzicami.

Uczestnikom wycieczki zapewniamy przejazd autokarem, ubezpieczenie, opiekę przewodnika a także ciekawie i aktywnie spędzony czas wolny.

Szczegóły wycieczki znajdują się na stronie Klubu www.skkt.diablak.pszczyna.edu.pl