Grand Prix w Piłce Ręcznej: na cztery hale!

Utworzone: sobota, 1 listopada 2014

Od turnieju w Pszczynie rozpocznie się Grand Prix Ziemi Pszczyńskiej w Piłce Ręcznej. To nie jedyna zmiana w stosunku do lat poprzednich. Tym razem cały cykl składać się będzie z czterech turniejów! Tegoroczna edycja Grand Prix Ziemi Pszczyńskiej w Piłce Ręcznej rozpocznie się 26 października. W tym terminie odbędzie się pierwszy turniej, który odbędzie się w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie. Kolejne turnieje odbędą się w Suszcu (16 listopada), Goczałkowicach-Zdroju (7 grudnia) i Pawłowicach (11 stycznia). Do grona organizatorów Grand Prix Ziemi pszczyńskiej w Piłce Ręcznej, czyli: Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie, Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach-Zdroju oraz Gminnego Zespołu Oświaty i Sportu w Suszcu dołączył również Gminny Ośrodek Sportu w Pawłowicach, dzięki czemu nasze zawody zagoszczą również w hali tamtejszego ośrodka!

Grand Prix Ziemi Pszczyńskiej w Piłce Ręcznej składa się z czterech turniejów, które rozegrane zostaną w: Pszczynie, Suszcu, Goczałkowicach-Zdroju i Pawłowicach. Za każdy turniej zespół otrzymuje punkty w zależności od zajętego miejsca. Zwycięzcą całego cyklu będzie drużyna, która po trzech turniejach będzie miała najwięcej punktów. Tradycyjnie dla zespołów, które wezmą udział we wszystkich czterech zawodach będziemy mieli pamiątkowe koszulki.

Zgłoszenia na pierwszy turniej przyjmowane są drogą elektroniczną (sport@posir.pszczyna.pl z dopiskiem "Grand Prix Ziemi Pszczyńskiej") do 22 października. W zgłoszeniach prosimy podawać nazwę zespołu, imię i nazwisko osoby zgłaszającej oraz telefon do kontaktu.

Wpisowe do turnieju wynosi 150 zł od drużyny (wpłaty można dokonywać w biurze POSiR lub na konto: 26 8448 0004 0030 9145 2000 0001, ale nie później niż do 22 października). Uwaga! Do każdego turnieju trzeba się zgłaszać osobno i za każdym razem trzeba uiszczać wpisowe. W ramach opłaty wpisowej Organizatorzy zapewniają optymalne warunki do gry wraz z zapleczem socjalnym, obsługę sędziowską, medyczną, nagrody (puchar dla zwycięzcy turnieju, statuetki dla najlepszego zawodnika oraz bramkarza, puchary dla czterech najlepszych drużyn w całej klasyfikacji, statuetki dla najlepszego zawodnika, zawodniczki i bramkarza w całej klasyfikacji).

Przypomnijmy, że w turniejach piłki ręcznej z cyklu Grand Prix Ziemi Pszczyńskiej gramy piłkami bezklejowymi, dlatego obowiązuje całkowity zakaz używania kleju!

Grand Prix Ziemi Pszczyńskiej w Piłce Ręcznej 2014/2015
I turniej - hala POSiR w Pszczynie - 26 października
II turniej - hala w Suszcu - 16 listopada
III turniej - hala "Goczuś" w Goczałkowicach-Zdroju - 7 grudnia
IV turniej - hala w Pawłowicach - 11 stycznia.

Grand Prix Ziemi Pszczyńskiej w Piłce Ręcznej 2014/2015 - Regulamin