Rowerowe Terenowe Grand Prix Ziemi Pszczyńskiej 2014

Utworzone: sobota, 1 listopada 2014

Przy pięknej pogodzie dzieci, młodzież i dorośli rywalizowali w rowerowej zabawie w miejscowości Łąka i Brzeźce w sobotę 18.10.2014 i 19.10.2014 r.

Niezwykle udana impreza zorganizowana przez klub kolarski DOBRE SKLEPY ROWEROWE "AUTHOR" PSZCZYNA wraz z Powiatowym Ośrodkiem Sportu i rekreacji w Pszczynie zgromadziła na starcie kilkadziesiąt uczestników rowerowej rywalizacji na dobrze przygotowanych trasach w łące i Brzeźcach.

Uczestnicy rywalizowali zgodnie z regulaminem w kilku kategoriach wiekowych od najstarszych przez młodzież i dzieci aż do maluszków przedszkolaków. Wśród sympatyków kibicujących rowerzystom był Starosta Pszczyński Paweł Sadza wraz z Kierownikiem POSiR Pszczyna Maciejem Stieber a także Sołtysem Brzeźc Ryszardem Harazinem.

Zorganizowana przez nasz klub impreza promowała wśród mieszkańców i uczestników zdrową rywalizację i spędzanie wolnego czasu w atmosferze rodzinnych spotkań .Jednocześnie eksponowano loga reklamowanych przez nasz klub firm współpracujących i wspierających działalność szkoleniową naszych kolarzy, głównie DOBRE SKLEPY ROWEROWE "AUTHOR " , restaurację "ZACISZE" autosalon CITROEN-MAZDA AUTO GAZDA, BANK BGŻ PSZCZYNA, firmę budowlana KOBIELANKA, STAFF SERWIS, SP z.o.o NATALIA, DOM WESELNY MARKOWY .

Piękna pogoda, duża ilość uczestników szczególnie w Brzeźcach, a także kibiców i ich radość spowodowały że kolejna sportowa impreza przez nas należy do niezwykle udanych i planujemy już wiosenną edycję GRAND PRIX ZIEMI PSZCZYŃSKIEJ.

Klaudiusz Migdoł

Więcej zdjęć na facebook'owym profilu Pszczyńskiej Fundacji Wspierania i Rozwoju Sportu
Fot. Arkadiusz Gardiasz