Zawody strzeleckie w Ostrawie

Utworzone: niedziela, 25 stycznia 2015

24 stycznia 2015 r. drużyna KBS Pszczyna, prowadzona przez trenera Jana Żychowskiego, zaliczyła bardzo udany występ w zawodach o "Pohar Reritele SSTD" w Ostrawie.

W konkurencji karabin pneumatyczny 40 strzałów 2. miejsce zajął Marcin Piech, natomiast Mateusz Gaszka uplasował się tuż za podium.

W "kpn" 60 strzałów Krystian Witala zajął 5. miejsce, a Edward Wójcik był 9. Podobnie wyszło również w pistolecie. Wioletta Mazur zajeła 2. miejsce wśród dziewcząt. Na 6. pozycji uplasowała się Kinga Witala, a na 8. - Diana Zieleźnik, dla której był to debiut w zawodach.

Wśród juniorów w pistolecie 2. miejsce zajął Artur Piech, a 4. miejsce zdobył Sebastian Szklanny. Kolejne zawody, na jakie pojedzie ekipa pszczyńskich strzelców, to "Międzynarodowe Zawody Klasyfikacyjne i Wielki Puchar Kaczawy" w Złotoryji w dniach 13-15 lutego.