UKS Budo na Mistrzostwach Ju-Jitsu

Utworzone: poniedziałek, 6 kwietnia 2015

W sobotę, 28 marca zawodnicy UKS Budo wzięli udział w zawodach sportowych Mistrzostwa Polski Ju-Jitsu Sportowe Juniorów i Seniorów Fighting, Duo System w Katowicach.

W konkurencji fighting juniorów zawodnicy UKS Budo uplasowali się na poszczególnych miejscach: Agata Pustelnik - III miejsce junior kat.57 kg, Jakub Dorobisz - IV miejsce junior 46 kg, Edyta Konsek - IV miejsce kat. 52 kg.

Z kolei w konkurencji lighting seniorów Dawid Głowala zajął V miejsce kat. 94 kg.

Zawody odbyły się pod patronatem Urzędu Miasta Katowice, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego i Polskiego Związku Ju-Jitsu. Organizatorem był klub Roan Fight Club Katowice. W zawodach wzięło udział 220 zawodników z 24 klubów.