Ferie z DIABLAKiem

Utworzone: piątek, 9 stycznia 2015

Klub DIABLAK serdecznie zaprasza na trzydniową zimową wycieczkę w góry. Wycieczka odbędzie się w dniach 31.01 - 02.02.2015r. a jej celem, oprócz miłej i sympatycznej atmosfery jest przejście kilku tras w Beskidzie Śląskim. Trasy nie są długa i nadaję się na rekreacyjny chodzenie po górach. W czasie wycieczek kilka również kilka schronisk górskich. Oczywiście uwzględniając porę roku zawsze istnieje możliwość modyfikacji, tak by wszystko odbyło się bezpiecznie. Koszt wycieczki to 120 zł. (koszt obejmuje noclegi, wyżywienie, ubezpieczenie). Chcielibyśmy szczególnie zachęcić do udziału w wycieczce uczniów szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych wraz z rodzicami.

Uczniowski Klub Sportowo - Turystyczny "DIABLAK" organizuje wycieczki/ zajęcia na ściance wspinaczkowej i inne imprezy przede wszystkim dla młodzieży szkół powiatu pszczyńskiego. Dlatego też liczymy na zainteresowanie uczniów jak i ich rodziców oferowaną przez nas formą aktywności. Formą, która pozwala na poznanie najbliższej okolicy, samego siebie a także na rozwijanie znajomości w grupie rówieśniczej. W trakcie wycieczek uczestnicy poznają m.in. historię regionu, poszerzają swoją wiedzy z zakresu geografii, biologii, geologii i innych dziedzin nauki. Nie bez znaczenia jest również rozwój kompetencji społecznych, wspólna działalność w grupie rówieśniczej i nie tylko, czy wymiana doświadczeń.

Pozostajemy otwarci na zainteresowanie udziałem osób dorosłych na których zawsze czekają wolne miejsca, a jak wiadomo turystyka łączy pokolenia.

Szczegóły wycieczki znajdują się na stronie Klubu www.skkt.diablak.pszczyna.edu.pl

Uczniowski Klub Sportowo - Turystyczny "Diablak" współpracuje przy organizacji wyjazdów z Powiatowym Ogniskiem Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie a także Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie.

Opiekunowie Klubu
Agnieszka Szczypka-Wojciech